Hotel Zawrat :
Kaniówka 28 B, 34-405 Białka Tatrzańska

ZADZWOŃ : 18 533 22 22   LUB  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ     logo_facebookok    logo_googleplusok    logoyoutubeok 1 
ZADZWOŃ ZAREZERWUJ ZLOKALIZUJ
BASEN

Basen w górach

Zachęcamy do skorzystania z oferty Strefy Wellness naszego hotelu z basenem w górach

W ośrodku wypoczynkowym Zawrat czeka na Państwa kameralna pływalnia o długości 9,0 m, szerokości 7,0 m i głębokości 1,4 m.

Nasza strefa wodna została wyposażona w liczne dodatki, mające uatrakcyjnić Państwu korzystanie z pływalni. Dla najbardziej wymagających osób zamontowana została opcja przeciwprądu, dzięki której goście będą mogli zwiększyć trudność treningu. Oprócz tego dostępne są także gejzery, hydromasaż oraz dysze masujące.

Jacuzzi i Strefa Wellness

Znajduje się tu również jacuzzi i ogólnodostępna Strefa Wellness z sauną suchą oraz łaźnią parową. Dzięki temu nasz hotel z basenem w górach daje możliwość nie tylko zrelaksowania się, ale urządzenia w naszej strefie zapewniają również odpowiednie leczenie oraz regenerację, zarówno dla skóry, jak i układu krążenia.

Po kąpieli zachęcamy do relaksu na leżakach przy brzegu.

Dla osób, które są gośćmi naszego ośrodka wypoczynkowego, korzystanie ze Strefy Wellness wliczone jest w cenę pobytu w hotelu z basenem w Tatrach.

Godziny otwarcia:

Basen czynny w godzinach: 11:00 - 22:00
Strefa saun czynna w godzinach: 17:00 - 22:00
Gabinety masażu czynne w godzinach: 15:00 - 22:00

Możliwość wypożyczenia na basenie:

  • szlafroka w cenie 25 zł / pobyt,
  • dodatkowego ręcznika kąpielowego w cenie 5 zł/szt.


KOMUNIKAT

 W dniu 28.03.2018  zostały przeprowadzone przez firmę SGS Polska Sp. z o.o. z Pszczyny w ramach kontroli wewnętrznej badania jakości wody basenowej.

 Woda odpowiada wymaganiom określonym  w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z 2015r., poz. 2016) z nieprawidłowościami.Hotel Zawrat