Hotel Zawrat :
Kaniówka 28 B, 34-405 Białka Tatrzańska

ZADZWOŃ : 18 533 22 22   LUB  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ     logo_facebookok    logo_googleplusok    logoyoutubeok 1 
ZADZWOŃ ZAREZERWUJ ZLOKALIZUJ
KONFERENCJE


Szkolenia i konferencje w górach

Hotel Zawrat*** Ski Resort & SPA , który położony jest w samym centrum Tatr, w Białce Tatrzańskiej, oferuje specjalną ofertę dla osób pragnących przeprowadzić konferencję, szkolenie czy warsztaty w górach. Położenie obiektu gwarantuje ciszę i spokój konieczne do skupienia przy pracy umysłowej. Wytężeniu umysłu sprzyja także profesjonalne zaplecze konferencyjne. Z drugiej strony obiekt umiejscowiony jest w nieopodal jednego z popularnych kurortów górskich.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ !

Jesteśmy świadomi wymagań oraz potrzeb sektora biznesu, dlatego do dyspozycji naszych Gości oddajemy kompleksowo wyposażone sale. Spełniają najwyższe standardy, konieczne przy organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, sympozjów, itp.

Nasz obiekt oferuje nie tylko świetne warunki do pracy umysłowej, ale również ciekawe atrakcje, które umilą uczestnikom chwile wolne od dyskusji podczas konferencji w górach. Z chęcią doradzimy organizatorom w jaki sposób zorganizować czas wolny, aby służył zabawie, rekreacji oraz integracji.

Miejsca noclegowe

Na osoby przyjeżdżające na konferencje, nasz hotel w górach zapewnia komfortowe miejsca noclegowe. Nasi goście mogą liczyć w standardowej ofercie na pokoje, które zostały wyposażone w bezpłatne WiFi, a także biurko czy telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej. Jedną z atrakcji jest widok z niemal każdego pokoju na piękną okolicę otaczających ośrodek Tatr.

Spa i basen

Jedną z dodatkowych atrakcji dla naszych gości jest możliwość zrelaksowania się po ciężkim dniu konferencji intensywnej pracy w komfortowej strefie Spa. Nasz hotel z basenem oferuje nie tylko opcję pływania, ale również skorzystania ze strefy saun oraz gabinetów masażu. Dostępna dla Państwa jest także strefa fitness, w której czekają urządzenia do treningu aerobowego, takie jak rowerek czy bieżnia, ale również komplet hantli.

Gastronomia i drink bar

Goście korzystający z usług restauracji w hotelu Zawrat mogą liczyć smaczne dania pochodzące z kuchni regionalnej, a także inne potrawy polskiej kuchni. Oferujemy klasyczne dania, a także specjalności gotowane według autorskich przepisów naszych kucharzy. Do Państwa dyspozycji jest również drink bar, w którym serwujemy bogatą propozycję trunków. Dzięki panoramicznemu telewizorowi oferujemy osobom przyjeżdżającym na konferencje w górach możliwość oglądania na żywo wydarzeń sportowych.

KONTAKT:

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:
telefoniczny: + 48 885-533-222
lub e-mailowy: marketing@hotelzawrat.pl

ZAPRASZAMY !
obiekt_rekomendowany 1Hotel Zawrat