Hotel Zawrat :
Kaniówka 28 B, 34-405 Białka Tatrzańska

ZADZWOŃ : 18 533 22 22   LUB  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ     logo_facebookok    logo_googleplusok    logoyoutubeok 1 
ZADZWOŃ ZAREZERWUJ ZLOKALIZUJ
TERMA BIAŁKA


BASENY TERMALNE TERMA BANIAKompleks basenów Terma Bania przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej. Największym atutem jest fakt, że baseny są czynne przez cały rok, co oznacza, że latem można opalać się w promieniach słońca, a zimą podziwiać z zewnętrznych basenów zaśnieżoną panoramę Tatr Bielskich i Wysokich.

Woda w basenach pozyskiwana jest z głębokości ponad 2,5 km za pomocą odwiertów, dzięki czemu bogata jest w wiele pierwiastków i związków mineralnych, które mają pozytywny wpływ na ludzki organizm. Temperatura wypływającej wody sięga 72°C.

Terma Bania podzielona jest na kilka stref, a każda z nich została przeznaczona dla osób szukających różnych wrażeń i doznań.
 
Strefa Zabawy to idealne miejsce rozrywki dla całych rodzin. Tutaj nie ma czasu na nudę! Można skorzystać z pięciu basenów oraz zjeżdżalni, których łączna długość mierzy ponad 300 m. W pierwszej strefie temperatura wody nie przekracza 34°C.

Strefa Relaksu to baseny przeznaczone dla tych, którzy liczą na wypoczynek, relaks oraz zregenerowanie sił. Do dyspozycji gości są trzy baseny termalne wyposażone
w urządzenia hydromasujące, które mają za zadanie rozluźnić spięte i obolałe mięśnie. Na odpowiedni relaks wpływa przede wszystkim cisza oraz duża liczba zielonych roślin, które znajdują się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynki. Z basenów zewnętrznych można dodatkowo podziwiać urokliwą panoramę Tatr.  

Saunarium to połączenie pięciu saun: Sauna Stara Góralska, Grota Kamienna, Łaźnia Parowa, Sauna Fińska oraz Ruska Bania stojąca w ogrodzie na zewnątrz. Oprócz zabiegów w saunach, można w tej strefie skorzystać również z basenów termalnych. Znajduje się tam basen z wodą o temperaturze 36°C, basen przeznaczony do pływania z chłodniejszą wodą oraz specjalne miejsca do moczenia nóg.

W Hotelu Zawrat *** Ski Resort & SPA istnieje możliwośc zakupienia biletów z rabatami, jak również bezkolejkowym wejściem do Termy Bania.