Hotel Zawrat :
Kaniówka 28 B, 34-405 Białka Tatrzańska

ZADZWOŃ : 18 533 22 22   LUB  SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ     logo_facebookok    logo_googleplusok    logoyoutubeok 1 
ZADZWOŃ ZAREZERWUJ ZLOKALIZUJ
ZABIEGI SPA


ZABIEGI SPAMASAŻE SPECJALISTYCZNE

MASAŻ LECZNICZY

Masaż leczniczy, polecany przy miejscowych, przewlekłych dolegliwościach bólowych kręgosłupa, spowodowanych wzmożonym napięciem mięśniowym. Swym zakresem obejmuje kręgosłup wraz z obręczą barkową.
Czas: 20 minut. Cena: 60 zł.

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA
Masaż klasyczny całego ciała to rodzaj masażu leczniczego, który cechuje się różnorodnymi właściwościami, zależnie od indywidualnie przyjętej techniki wykonywania zabiegu. Masaż prawidłowo wykonany pobudza tkanki, rozluźnia mięśnie, polepsza ukrwienie, przez co sprzyja szybszej regeneracji.
Czas: 55 minut. Cena: 130 zł.

MASAŻE DEDYKOWANE ODPOWIEDNIM DYSCYPLINOM SPORTOWYM

Ten rodzaj zabiegów jest indywidualnie dopasowywany do każdego Gościa, bezpośrednio przed masażem. Zabiegi te, w zależności od potrzeby, mogą być wykonywane energicznie, celem przygotowania mięśni do wysiłku fizycznego lub bardziej „przepychająco”, co w znacznym stopniu przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym. Polecamy konsultację u naszego fizjoterapeuty celem dobrania najbardziej odpowiedniego sposobu wykonania zabiegu.
Masaże dedykowane odpowiednim dyscyplinom sportowym wykonujemy na kosmetykach marki SIXTUS – profesjonalne kosmetyki dla sportowców wyczynowych.

DLA NARCIARZA ALPEJSKIEGO
Masaż kręgosłupa wraz z obręczą barkową, nóg i brzucha.
Czas: 45 minut. Cena: 110 zł.

DLA BIEGACZA NARCIARSKIEGO
Masaż kręgosłupa wraz z obręczą barkową, masaż nóg i mięśni oddechowych (opcjonalnie - masaż klatki piersiowej).
Czas: 45 minut. Cena: 110 zł.

DLA KOLARZA
Masaż nóg, kręgosłupa wraz z obręczą barkową, ramion, rąk i dłoni.
Czas: 55 minut. Cena: 120 zł.

REGENERACJA STÓP
Masaż stóp szczególnie polecany po wielogodzinnym spacerze lub męczącej jeździe na nartach. Z racji właściwości refleksologicznych, doskonale regeneruje zmęczone mięśnie i poprawia ogólne samopoczucie. Proszę jednak nie mylić tego masażu z refleksologią stopy.
Czas: 25 minut. Cena: 50 zł.

TERAPIA BOROWINOWA
Zabieg szczególnie polecany dla osób, którym przez dłuższą chwilę towarzyszą „kłopoty z kręgosłupem”. Z racji swoich właściwości przeciwbólowych i przeciwzapalnych, doskonale polecany przy występowaniu tak zwanego bólu przewlekłego. Zabieg ma charakter ciepły, przegrzewający. Składa się z okładu borowinowego na cały kręgosłup i barki oraz z masażu leczniczego. Szczególnie polecany na koniec aktywnie spędzonego dnia.
Czas: 60 minut. Cena: 100 zł.


MASAŻE RELAKSACYJNE

OTULENIE AROMATEM
Masaż relaksacyjny całego ciała lub jego części, wykonany „ze szczyptą pięknego zapachu”. Jego wielką zaletą jest to, że nasz Gość może sobie sam wybrać zapach, spośród dostępnych w SPA, który będzie mu towarzyszył przez cały czas wykonywania zabiegu. Masaż ten, odpowiednio wykonany sprzyja szybszej regeneracji, odpręża, relaksuje i wycisza a zastosowany w nim profesjonalny kosmetyk odpowiednio nawilża i odmładza skórę. Szczególnie polecany na koniec wizyty w saunie.
Czas: 25 minut. Cena: 65 zł.
Czas: 55 minut. Cena: 125 zł.

SZCZYPTA CIEPŁEGO ŚWIATŁA
Masaż wykonywany przy użyciu wosku wytopionego wprost ze specjalnie do tego celu przygotowanej świecy. Dzięki aktywnym składnikom tego profesjonalnego kosmetyku, skóra stanie się bardziej miękka, nawilżona, zyska piękny, młody wygląd.
Czas: 25 minut. Cena: 75 zł.
Czas: 55 minut. Cena: 145 zł.

POTOCZENIE OTOCZAKIEM
Masaż gorącymi kamieniami polecany jest dla osób poszukujących wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Wskazany w celu przyspieszenia regeneracji mięśni.
Czas: 25 minut. Cena: 75 zł.
Czas: 55 minut. Cena: 145 zł.

RYTUAŁY NA CIAŁO

CZEKOLADOWA ROZPUSTA
Mocno czekoladowa „kąpiel”, poprzedzona ujędrniającym peelingiem. Rytuał składa się przede wszystkim z niezwykle relaksującego masażu, wykonanego przy zastosowaniu naturalnej, wysokogatunkowej czekolady kosmetycznej, rozpuszczonej ze specjalistycznym olejem do masażu. Aromat ciepłej czekolady działa niezwykle relaksująco, odprężająco, sprzyja ogólnemu zadowoleniu poprzez stymulację wytwarzania endorfin (hormonów szczęścia). Podczas zabiegu oczy same się zamykają, pojawia się delikatny, błogi uśmiech na twarzy. Przechodzimy w stan błogiego ukojenia.
Czas: 60 minut. Cena: 180 zł.

ŻURAWINOWE SZALEŃSTWO (dedykowany dla Pań)
Rytuał o niezwykłym zapachu, który na długo pozostanie w pamięci. Zabieg dedykowany Paniom, które chcą poprawić koloryt i jędrność skóry oraz dodać jej blasku. Nasze „specjały żurawinowe” polecamy dla skóry suchej, z oznakami starzenia się, tracącej jędrność i elastyczność. W skład zabiegu wchodzi okład z mocno odżywczą maską żurawinową, który, na specjalne życzenie, może być zamieniony na relaksacyjny masaż pleców i ramion, wykonany przy użyciu mocno nawilżającego masła. Zabieg niezwykle relaksujący stanowi swego rodzaju „zastrzyk” zdrowotnych substancji, których nośnikiem jest niezwykły owoc – żurawina.
Czas: 60 minut. Cena: 170 zł.

MĘSKI PUNKT WIDZENIA (dedykowany dla Panów)
Prosta formuła, konkretny zapach, efektywny masaż, rezultat natychmiastowy. Zabieg składający się z masażu pleców i barków (na życzenie może mieć on charakter leczniczy), oczyszczającego peelingu całego ciała oraz balsamu, który dodatkowo ujędrni skórę i nada jej przyjemny zapach na długie godziny po zabiegu. Gwarantowane odświeżenie, orzeźwienie i odprężenie dla pleców.
Czas: 60 minut. Cena: 170 zł.

ODŻYWCZE UKOJENIE
Zabieg przeznaczony dla skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Obfituje w składniki o działaniu odżywczym, łagodzącym i przeciwstarzeniowym. Mleczny peeling cukrowy dzięki zawartości protein mleka, oleju sojowego i wosku pszczelego, zapewnia odżywienie, miękkość i gładkość. Maska odżywczo-łagodząca jest swego rodzaju SOS na kłopotliwe podrażnienia skórne lub oparzenia słoneczne. Końcowa faza zabiegu ma za zadanie utrwalić efekt kojący i regenerujący zapewniając długotrwały komfort i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
Czas: 60 minut. Cena: 190 zł.

PEELING SOLO
Szybki, aromatyczny zabieg, mający na celu przede wszystkim oczyszczenie, odświeżenie i zregenerowanie skóry. Bogactwo zapachów pozwala dopasować zabieg indywidualnie do potrzeb każdego Gościa.
Czas: 30 minut. Cena: 90 zł.

Hotel Zawrat