Dlaczego warto spędzić majówkę w Białce Tatrzańskiej?

AKTUALNOŚCI

Dlaczego warto spędzić majówkę w Białce Tatrzańskiej?

Dlaczego warto spędzić majówkę w Białce Tatrzańskiej?

Tatry to jeden z najpopularniejszych celów turystycznych. Zachwycają swoją siłą, monumentalnością oraz wyjątkowymi widokami. Kiedy są najpiękniejsze? Tak naprawdę trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ o każdej porze roku pokazują zupełnie inne oblicze, budząc respekt i zachwyt. Z pewnością jednak warto wybrać się w góry nie tylko zimą, aby poszusować na nartach, ale też na majówkę, pozwalając porwać się spektakularnie rozkwitającej na wiosnę przyrodzie. Jeżeli zaś cenisz sobie wygodę i możliwość pełnego wykorzystania wolnego czasu na relaks w strefie Wellness, to Hotel Zawrat w Białce Tatrzańskiej z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zdecyduj się więc na zasłużony wypoczynek i już dziś sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla naszych Gości w ramach kilkudniowego pakietu dostępnego właśnie na ten długi wiosenny weekend.

Majówka w górach - wyjątkowa oferta Hotelu Zawrat w Białce Tatrzańskiej

Już dziś zaplanuj swój tegoroczny wypad w góry i wybierz majówkę w Hotelu Zawrat w ramach naszego bardzo atrakcyjnego pakietu 3-, 4- lub pięciodniowego. W jego ramach po kilkugodzinnym wypadzie w góry lub spacerze po okolicy skorzystasz ze strefy SPA, a basen, jacuzzi oraz sauna będą dostępne dla Ciebie bez limitu w godzinach otwarcia. Z pewnością docenisz też smaczne śniadania w naszej restauracji, o której wzmianka znajduje się w słynnym żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau Polska 2020 i chętnie wrócisz na obiad po południu.

Dlaczego warto spędzić majówkę w górach?

Wiosna w Tatrach to wyjątkowy moment, kiedy natura budzi się do życia, a w powietrzu unosi się delikatny i przyjemny zapach właśnie co rozkwitających drzew oraz dzikich kwiatów. Wybierając się w góry możesz wypoczywać aktywnie i cieszyć się każdą chwilą spędzoną na otwartej przestrzeni – z dala od miejskiego zgiełku. Nie wahaj się więc i już dziś skontaktuj się z obsługą Hotelu Zawrat w Białce Tatrzańskiej. Serdecznie zapraszamy na majówkę, którą będziesz z przyjemnością wspominać jeszcze przez długie tygodnie po powrocie do domu.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny