Jak i gdzie spędzić wakacje w Polsce?

AKTUALNOŚCI

Jak i gdzie spędzić wakacje w Polsce?

Jak i gdzie spędzić wakacje w Polsce?

Przygotowujesz się do dłuższego urlopu? Poszukujesz inspiracji na wyjazd? Jeśli cenisz sobie spokojniejszy wypoczynek, polecamy urlop nad jeziorem, na przykład na Mazurach. Z kolei dla miłośników raczej aktywnego wypoczynku dobrą opcją okaże się wypad w góry, na przykład do hotelu Zawrat w Białce Tatrzańskiej. Malownicze krajobrazy, świeże powietrze, a także moc atrakcji – wszystko to czeka na Was podczas urlopu pośród górskich szczytów. Szczególnie polecamy wycieczki rowerowe wytyczonymi szlakami, co okaże się doskonałą zabawą dla każdego miłośnika podróży i sportu.

Rower – dla entuzjastów aktywnego wypoczynku

W Białce Tatrzańskiej wytyczono szlaki, którymi można wybrać się na długą, rowerową wycieczkę. Odrobina sportu pozwala człowiekowi na doskonały wypoczynek. Można oczyścić umysł, zapomnieć o problemach i skupić się jedynie na pokonywaniu kolejnych kilometrów. Jest to szczególnie świetny wybór na urlop, jeśli spędza się go w dobrym towarzystwie. Dlatego nie czekaj, weź ze sobą rodzinę i przyjaciół i wyjedźcie w góry na rowerach!

Blisko wody nawet w górach - jezioro Czorsztyńskie

Jeśli cenisz sobie bliskość wody oraz gór, to z całą pewnością docenisz fakt, iż niedaleko Białki Tatrzańskiej, gdzie znajduje się Hotel Zawrat, jest jezioro Czorsztyńskie. Jest to miejsce niezwykle malownicze, idealne do pływania na nim łódką, odpoczynku i podziwiania najpiękniejszych widoków. Wokół tego magicznego zbiornika, utworzona została trasa rowerowa, licząca aż 30 km, o nazwie Velo Czorsztyn. Ciesz się aktywnym wypoczynkiem oraz pięknem polskiej natury.

A może biwak w lesie?

Śpiew ptaków, bliskość natury i świeże powietrze - często właśnie tego poszukujemy podczas wakacji. Chcemy odpocząć od zgiełku cywilizacji i oddać się jedynie otaczającej nas przyrodzie. W takim przypadku warto jest się wybrać na leśny biwak, samemu lub ze znajomymi i spędzić ten czas nie tylko w otoczeniu natury, ale przede wszystkim bliskich osób. Z dala od nowoczesnych technologii można usiąść przy ognisku i w spokoju porozmawiać. Z całą pewnością czas spędzony wśród leśnej gęstwiny będziesz doskonale wspominać.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny