Jesień w Górach

AKTUALNOŚCI

Jesień w Górach

Jesień w Górach

Chociaż to wakacje i zima są porami roku, kiedy najwięcej ludzi decyduje się na wyjazd w góry, okazuje się, że jesień może przenieść równie dużo frajdy. Zaletą krótkiego urlopu bądź weekendowego wyjazdu pomiędzy latem a zimą jest przede wszystkim mała liczba turystów na górskich szlakach. O wiele łatwiej jest też znaleźć nocleg, na przykład w Hotelu Zawrat w Białce Tatrzańskiej. Zastanawiasz się co można robić jesienią w górach? Już teraz spieszymy z odpowiedzią - propozycję organizacji wolnego czasu znajdziesz w tym artykule. Zobacz co warto zwiedzić.

Spływ Dunajcem - podziwiaj niepowtarzalne widoki

Czynny do listopada spływ Dunajcem to doskonała atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Chociaż mogłoby się wydawać, że dobrze jest skorzystać z tej atrakcji latem, to jednak jesienią można podziwiać bogate kolory natury, która powoli przygotowuje się do zimy. Skąpane pośród złocistych, czerwonych i żółtych liści szczyty górskie mają swój niepowtarzalny urok. Dzięki spływowi Dunajcem możesz podziwiać krajobrazy, które zapierają dech w piersiach.

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka

Skoro odwiedzasz Hotel Zawrat i góry jesienią, koniecznie wybierz się na spacer Ścieżką w Koronach Drzew, która leży na granicy Pienińskiego Parku Narodowego i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Szczególnie o tej porze roku, wędrówka nad morzem kolorowych drzew dostarczy ogromu wrażeń. Złociste i czerwone liście dodają jesienią górom niesamowitego uroku i tajemniczej magii. Tego widoku nie sposób zapomnieć do końca życia.

Aktywny wypoczynek

Jeśli na co dzień masz siedzącą pracę to wyjazd jesienią w góry będzie doskonałym urlopem. W okolicach Białki Tatrzańskiej, a zarazem Hotelu Zawrat, czeka mnogość szklaków tatrzańskich i rowerowych. Dzięki temu wypoczniesz na sportowo! Ruch i świeże powietrze sprawią, że wrócisz z urlopu odświeżony, pełen energii i pomysłów, które na pewno docenione zostaną w Twojej pracy. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty przyjazdu do Hotelu Zawrat, gdzie czeka na Ciebie moc atrakcji o każdej porze roku.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny