Magia Bożego Narodzenia w górach

AKTUALNOŚCI

Magia Bożego Narodzenia w górach

Magia Bożego Narodzenia w górach

Ośnieżone górskie szczyty oświetlone blaskiem rozgwieżdżonego nieba – taki krajobraz towarzyszy niejednemu filmowi o Bożym Narodzeniu. Szczególnie w naszej kulturze Gwiazdka kojarzy się z zimnem i śniegiem, niestety w niektórych rejonach polski trudno wypatrywać białego puchu do budowy igloo, bałwana czy rzucania się śnieżkami. Jeśli marzysz o tym, aby poczuć magię Bożego Narodzenia, koniecznie zdecyduj się na spędzenie tych świąt w górach - tam nie brak tego magicznego widoku czystego, gwieździstego nieba, a także czekać na Ciebie będą całe tony bielutkiego śniegu.

Boże Narodzenie w górach to niesamowity klimat i magia

Zasiądź wygodnie we wspólnej przestrzeni hotelu, gdzie możesz poznać nowe osoby, spędzić więcej czasu ze swoją rodziną, odpocząć od przygotowywania obiadu i cieszyć się upragnionym, zapewne od długiego czasu wyczekiwanym odpoczynkiem. Boże Narodzenie to, wszakże czas relaksu! W Hotelu Zawrat organizujemy za Ciebie święta, tak abyś wspominał z rodziną ten czas jako okres spokoju, oderwania się zarówno od zawodowych i domowych obowiązków. Jest to czas, który powinieneś poświęcić na pielęgnowanie relacji z rodziną i bliskimi Twemu sercu osobami. Właśnie na to możesz liczyć, spędzając święta w górach, szczególnie w Hotelu Zawrat.

Wieczerza wigilijna w górskim Hotelu Zawrat


W domu nierzadko rezygnujemy z gotowania tradycyjnych dwunastu potraw, zwykle na stołach faktycznie może być ich nieco mniej. Nic dziwnego, już to, co przygotowujemy poświęca bardzo dużo sił i czasu. Wielu ludzi przygotowuje się do wieczerzy wigilijnej, a także samych świąt, praktycznie od początku grudnia. W naszym hotelu przyrządzam wszystkie dwanaście potraw, dzięki czemu możesz podczas pobytu u nas spróbować ich wszystkich, tak jak nakazuje tradycja! Co więcej, w końcu nie musisz stać w kuchni i pilnować absolutnie wszystkiego - zarówno porządku, jak i przygotowania dań. Nasz personel wszystkim zajmie się za Ciebie.

Posmakuj magii Bożego Narodzenia w górach, decydując się na skorzystanie z oferty, jaką proponujemy w Hotelu Zawrat. Wspólnie spędźmy te święta!

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny