Restauracja w sercu Białki Tatrzańskiej

AKTUALNOŚCI

Restauracja w sercu Białki Tatrzańskiej

Restauracja w sercu Białki Tatrzańskiej

Spraw przyjemność swojemu podniebieniu, oferując mu same najlepsze górskie smaki. W naszej restauracji przygotowujemy potrawy, które z całą pewnością sprowadzą niebo na Twoje kubki smakowe. Restauracja Hotelu Zawrat umiejscowiona jest w niezwykle uroczym miejscu, dzięki czemu podczas jedzenia możesz podziwiać piękne górskie krajobrazy. Oferujemy bogate menu, które z całą pewnością zapełni Twój pusty brzuch po wędrówkach po górach. Jakie potrawy proponujemy w naszej karcie dań? Sprawdź to, zaglądając do zakładki “Restauracja” na naszej stronie internetowej bądź po prostu nas odwiedź.

Bogaty wybór dań w naszej restauracji

Odwiedzając restaurację Zawrat, możesz być pewien, że nie wyjdziesz od nas głodny. Proponujemy bowiem dania proste, jak i wyrafinowane potrawy przyrządzone z wyjątkową finezją. Czego warto spróbować będąc turystą w górach? Prawdziwe “must have” to: kwaśnica oraz oscypek.

Krzepiące serce dania

Szczególnie zagraniczni turyści określają naszą kuchnię, jako krzepiącą serce. Podajemy bowiem bogate talerze dań, które przygotowane są z pasją i troską. Potrawy z naszej kuchni są szczególnie doskonałe na mroźne zimy, świetnie bowiem rozgrzewają podczas największych zamieci śnieżnych, kiedy to temperatura spada wiele stopni poniżej zera.

Odwiedź restaurację Zawrat

Możesz być pewnym, że przychodząc do nas na obiad, kolację czy śniadanie, zatroszczymy się o Twój żołądek. Proponujemy bufet szwedzki, gdzie czekają na Ciebie świeżo przygotowane dania, jeszcze cieplutkie pieczywo, a także wiele innych produktów, które dodadzą Ci energii na cały dzień chodzenia po górskich szlakach czy jazdy na nartach. Dla dorosłych na małe rozgrzanie, przygotowaliśmy także specjalny drink bar. Może warto do obiadu zamówić lampkę wina bądź podczas chłodnego wieczoru rozgrzać się za pomocą naszego grzańca?

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny