Świeta w Górach

AKTUALNOŚCI

Świeta w Górach

Świeta w Górach

Boże Narodzenie to czas, który powinien być poświęcony rodzinie, a także odpoczynkowi od pracy. Niestety nierzadko przygotowanie kolacji wigilijnej, a także dni świątecznych wiąże się z wieloma obowiązkami. W końcu trzeba w domu posprzątać, a także przyrządzić wszystkie te smakowite potrawy. Co jeśli jednak możesz mieć alternatywę i spędzić święta bez konieczności wykonywania tych wszystkich obowiązków? Święta w górach, spędzone w Hotelu Zawrat to doskonały wybór, a już szczególnie dla tych, którzy chcą spędzić Boże Narodzenie skupiając, się na poświęceniu swojego wolnego czasu rodzinie.

Wypocznij w Święta Bożego Narodzenia w Hotelu Zawrat

Wigilia, a także kolejne dni świąteczne to szczególny czas, w którym organizujemy dla naszych Gości nie tylko noclegi, ale też szereg innych atrakcji. Proponujemy pakiet 4 noclegów ze śniadaniem w formie bufetu. W Wigilię przygotowujemy uroczystą wielką kolację, na której nie zabraknie również wizyty Świętego Mikołaja specjalnie z myślą o naszych najmłodszych Gościach.

Dzięki ofercie Hotelu Zawrat przede wszystkim w pełni wypoczniesz. Nie tylko dlatego, że przygotujemy za Ciebie obiady, śniadania i kolacje, ale też dlatego, że proponujemy pełny dostęp do strefy Wellness & SPA. Czeka tam na Ciebie basen, jacuzzi, sauny, a także mini strefa fitness. Nie brak także atrakcji dla naszych najmniejszych Gości, w ostatni dzień świąt o dobrą zabawę maluchów zadba wykwalikowany i kreatywny animator.

Święta marzeń w Hotelu Zawrat

Kup u nas pakiet “Wigilia w górach” i a z całą pewnością spędzisz wymarzone Święta Bożego Narodzenia w atmosferze spokoju, rodzinności i tej niezwykłej magii, którą z całą pewnością pamiętasz jeszcze z czasów swojego dzieciństwa. W naszym hotelu dbamy nie tylko o dobrą organizację, ale przede wszystkim o doskonałą świąteczną atmosferę, która przecież jest podstawą niemalże każdych świąt.

Zapraszamy do rezerwacji noclegu w Hotelu Zawrat, a w ramach zakupu pakietu zaproponujemy Ci jeszcze więcej niż tylko wygodne łóżka i luksusowe pokoje.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny