KONFERENCJE W GÓRACH

OFERTA DLA BIZNESU

W CISZY I SPOKOJU

SZKOLENIA

Hotel Zawrat*** Ski Resort & SPA , który położony jest w samym centrum Tatr, w Białce Tatrzańskiej, oferuje specjalną ofertę dla osób pragnących przeprowadzić konferencję, szkolenie czy warsztaty w górach.
 

Położenie obiektu gwarantuje ciszę i spokój konieczne do skupienia przy pracy umysłowej. Wytężeniu umysłu sprzyja także profesjonalne zaplecze konferencyjne. Z drugiej strony obiekt umiejscowiony jest w nieopodal jednego z popularnych kurortów górskich.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

ORGANIZACJA

Kompleksowo wyposażone sale spełniają najwyższe standardy, konieczne przy organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, itp.

dla twojego komfortu

NOCLEGI I SPA

Na osoby przyjeżdżające na konferencje, nasz hotel w górach zapewnia komfortowe miejsca noclegowe. Nasi goście mogą liczyć w standardowej ofercie na pokoje, które zostały wyposażone w bezpłatne WiFi, a także biurko czy telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej. Jedną z atrakcji jest widok z niemal każdego pokoju na piękną okolicę otaczających ośrodek Tatr.

Dla naszych gości oferujemy także możliwość zrelaksowania się po ciężkim dniu konferencji intensywnej pracy w komfortowej strefie Spa. Basen, strefa saun, gabinety masażu, strefa fitness.

przygotujemy najlepszą ofertę

KONTAKT

Skontaktuj się z nami w celu stworzenia indywidualnej oferty dla Twojej firmy lub dokonania rezerwacji.
Tel.: + 48 885-533-222, e-mail: marketing@hotelzawrat.pl

imprezy dla firm

ATRAKCJE

Biznes to również spotkania integracyjne, bankiety, uroczyste kolacje i wiele, wiele innych atrakcji...
W Hotelu Zawrat*** Ski Resort & SPA ofertę integracyjną dla naszych korporacyjnych Gości przygotowujemy indywidualnie, często wzbogacając ją o dodatkowe atrakcje, takie jak:
- OFF ROAD
- SKUTERY ŚNIEŻNE
- KULIGI Z OGNISKIEM
- QUADY, PAINT BALL
- RAFTING PRZEŁOMEM DUNAJCA
W szczególności polecamy stylizowane imprezy regionalne:
NAPAD ZBÓJECKI, BIESIADA GÓRALSKA, ŚPASY.

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny