ZIMOWE SZALEŃSTWO

NARTY W BIAŁCE

sprzęt narciarski

WYPOŻYCZALNIA

Hotel Zawrat posiada własną wypożyczalnię i serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
Znajdziecie tutaj komplety nart i snowboardów renomowanych firm, doskonale przygotowane do jazdy przy użyciu profesjonalnej maszyny do regeneracji ślizgów.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa sprzęt jest zawsze odpowiednio dobrany i fachowo wyregulowany.

Wypożyczalnia zlokalizowana jest bezpośrednio pod stokiem Kaniówka. Gwarantujemy zawsze suche i zdezynfekowane buty.
Gościom hotelu Zawrat udzielamy 20% rabatu. Grupy zorganizowane powyżej 10 osób również mogą liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe.
 

CENNIK SKI SERWIS

CENTRUM ZIMOWEGO SZALEŃSTWA

STOKI NARCIARSKIE

W Białce i jej okolicach znajdują się liczne wyciągi narciarskie, w tym jeden z najpopularniejszych w Polsce - Kotelnica Białczańska.

JAK NA NARTY TO DO BIAŁKI !

LOKALIZACJA

Lokalizacja to nasz największy atut. Hotel Zawrat znajduje się bowiem w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu, bezpośrednio przy stoku narciarskim na Kaniówce w miejscowości Białka Tatrzańska. Dzieli nas niecałe 3 km od najnowocześniejszych wyciągów Kotelnica Białczańska oraz basenów termalnych Terma Bania, gdzie zimą możecie Państwo zażywać gorących kąpieli w basenach geotermalnych.


Można powiedzieć, że jesteśmy w centrum zimowego szaleństwa.

ŚWIETNIE PRZYGOTOWANE

TRASY ZJAZDOWE

Wszystkie trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane, oświetlone i oczywiście codziennie przygotowywane przez ratraki.

STACJA NARCIARSKA

KANIÓWKA

Hotel Zawrat *** Ski Resort & SPA stanowi integralną część stacji narciarskiej Kaniówka, a przy tym jest doskonale wkomponowany w otoczenie. Takie usytuowanie jest idealnym rozwiązaniem dla turystów:
- zimą dla miłośników białego szaleństwa,
- latem dla pragnących aktywnie wypoczywać w harmonii z naturą.

W 2012 roku Kaniówka została całkowicie zmodernizowana. Na dzień dzisiejszy stacja oferuje 3 wyciągi orczykowe, a także 4 osobową kolej krzesełkową, która z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych wyposażona została w system KID-STOP.

dla kilku Ośrodków Narciarskich

KARTA TATRYSKI

Łączy: Kotelnicę Białczańską, Banię, Kaniówkę, Jurgów Ski, Grapa Litwinka, Kozieniec Ski, Palenica w Szczawnicy, Czorsztyn Ski oraz Bachledova Ski na terenie Słowacji.