Białka Tatrzańska - zimą, z rodziną i na narty

AKTUALNOŚCI

Białka Tatrzańska - zimą, z rodziną i na narty

Białka Tatrzańska - zimą, z rodziną i na narty

Ferie zimowe to doskonały okres, żeby wyjechać z rodziną na krótkie, nieco chłodniejsze wakacje. A gdzie spędzi się czas lepiej podczas mroźnej pory roku jak nie w górach? Szczególnie polecamy Białkę Tatrzańską, gdzie czeka na Was pełno atrakcji. Dzięki nim, czas spędzony w tej malowniczej miejscowości będziesz miło wspominać wraz z całą rodziną. Dowiedz się, z jakich atrakcji warto skorzystać w Białce Tatrzańskiej. Raz smakując zimy w górach, z całą pewnością wrócisz tutaj jeszcze w kolejnych latach.

Dla miłośników sportów zimowych

Chcesz mieć naprawdę jedynie krok na stok? Z Hotelu Zawrat, gdzie zapraszamy wszystkich odwiedzających Białkę Tatrzańską, jest bardzo blisko do wyciągów narciarskich. Z całą pewnością każdy z miłośników sportów zimowych niejeden raz pojawi się w sezonie w tej malowniczej miejscowości, aby poczuć chłodny wiatr na twarzy i pędzić przez śniegi na snowboardzie bądź nartach. Co więcej, w celu dostania się na stok nie musisz uruchamiać samochodu – z powodzeniem dostaniesz się tam za pomocą komunikacji miejskiej!

Dla miłośników spokojnego relaksu

Białka Tatrzańska to miejsce nie tylko dla tych, co kochają czuć adrenalinę we krwi, ale też dla miłośników nieco spokojniejszego wypoczynku. W Hotelu Zawrat przygotowano specjalne strefy Wellness i SPA, a także basen, w którym popluskać mogą się także dzieci. W SPA przygotowano między innymi zabiegi dla sportowców. Zjedź więc ze stoku i oddaj się w ręce naszych specjalistów, dzięki którym szybko wrócisz do pełni sił.

Wieczory z drink barem

Marzysz o wieczorze spędzonym z lampką dobrego wina rozkoszując się tym samym ciepłem bijącym z kominka? W Hotelu Zawrat przygotowaliśmy klimatyczny drink bar i restaurację. Po całym dniu spędzonym na stoku, zachęcamy do odpoczynku przy ulubionym napoju - przygotowaliśmy ich szeroki wybór. Czekają na Ciebie zarówno wyskokowe, jak i bezalkoholowe trunki. Dzięki przygotowanym przez Hotel Zawrat atrakcjom, a także rozrywkom, jakie czekają na Ciebie w Białce Tatrzańskiej, pobyt u nas zaliczysz do udanych.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny