SPA & WELLNESS W GÓRACH

UKOJENIE ZMYSŁÓW

PO INTENSYWNYM DNIU

RELAKS & SPA

Strefa ZAWRAT SPA w górach to także gwarancja wzbogacenia urlopowego wypoczynku o odprężające zabiegi. Ulokowana w obiekcie malowniczo położonym wśród stoków pozwala zaznać ukojenia zmysłów po intensywnym dniu.


Główną ofertę naszego centrum odnowy biologicznej stanowią masaże, w tym: regenerujące, relaksujące oraz upiększające, a także masaże dedykowane odpowiednim dyscyplinom sportowym.

SPRAWDŹ CO POLECAMY

ZABIEGI SPA

Gabinety masażu z szeroką ofertą zabiegów pomogą zrelaksować zmęczone ciało i ukoić zmysły. Gabinety są czynne: 15:00-22:00.


OFERTA ZABIEGÓW

AKTYWNOŚĆ I RELAKS

BASEN W GÓRACH

W ośrodku wypoczynkowym Zawrat czeka na Państwa kameralna pływalnia o długości 9,0 m, szerokości 7,0 m i głębokości 1,4 m.

Nasza strefa wodna została wyposażona w liczne dodatki, mające uatrakcyjnić Państwu korzystanie z pływalni. Dla najbardziej wymagających osób zamontowana została opcja przeciwprądu, dzięki której goście będą mogli zwiększyć trudność treningu. Oprócz tego dostępne są także gejzery, hydromasaż oraz dysze masujące.

STREFA WELLNESS

SAUNY & JACUZZI

Jacuzzi i ogólnodostępna Strefa Wellness z sauną suchą oraz łaźnią parową. Po kąpieli zachęcamy do relaksu na leżakach przy brzegu.

GODZINY OTWARCIA

ZAPRASZAMY

Basen czynny w godzinach: 9:00 - 22:00
Strefa saun czynna w godzinach: 17:00 - 22:00
Gabinety masażu czynne w godzinach: 16:00 - 22:00

Możliwość wypożyczenia szlafroka w cenie 25 zł / pobyt

KOMUNIKAT: W dniu 20 stycznia 2022r. w ramach kontroli wewnętrznej,  zostały przeprowadzone przez firmę SGS Polska Sp. z o.o. z Pszczyny  badania jakości wody w niecce basenowej oraz jacuzzi. Woda odpowiada wymaganiom określonym  w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z 2015r., poz. 2016) z nieprawidłowościami.

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny