Co robić w górach na koniec sezonu zimowego?

AKTUALNOŚCI

Co robić w górach na koniec sezonu zimowego?

Co robić w górach na koniec sezonu zimowego?

W końcówce zimy wielu ludzi uważa, że w górach nie ma nic do roboty. Nic bardziej mylnego! W związku z końcem zimowego sezonu, w górach przebywa nieco mniej turystów, jest to więc idealna okazja do odwiedzin naszego Hotelu przez osoby, które nie lubią tłumów na urlopie. Okazuje się jednak, że pomimo małej ilości śniegu, pozostaje wiele ciekawych atrakcji i rzeczy do zrobienia. Z całą pewnością nie będziesz się nudził udając się do Białki Tatrzańskiej na koniec zimowego sezonu. Zapraszamy do nocowania w naszym Hotelu Zawrat, gdzie proponujemy komfortowe pokoje, a także relaks w strefie SPA.

Białka Tatrzańska i okolice – co robić po sezonie zimowym?

Chociaż miejscowość ta nazywana jest oazą narciarzy, nie oznacza to wcale, że nie czeka tutaj jeszcze więcej innych atrakcji turystycznych poza stokami. Odwiedzając naszą malowniczą miejscowość, jeśli jesteś miłośnikiem pływania, koniecznie zajrzyj do Term Bania. Jest to kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych, gdzie wody termalne osiągają nawet 38 stopni.

Kolejną atrakcją dla starszych i młodszych będzie wjazd wyciągiem na szczyt Kotelnicy. Nie musisz wcale zjeżdżać na nartach ze szczytu, aby skorzystać z wyciągu. Na górze znajdziesz bar z fast foodem, grzanym piwem oraz winem. U podłoża góry znajduje się minipark linowy przeznaczony dla dzieci, a także jeszcze wiele więcej atrakcji. Dom do góry nogami to jedna z ciekawszych atrakcji Białki Tatrzańskiej. Atrakcja jest przeznaczona głównie dla osób, które nie mają problemów z błędnikiem. Domek jest “na opak” nie tylko z zewnątrz, ale również w środku! Jest to świetna atrakcja, jaką warto odwiedzić z dziećmi.

Zajrzyj do restauracji Hotelu Zawrat

Jeśli korzystasz z usług naszego hotelu, koniecznie również spróbuj dań, jakie przygotowujemy w naszej restauracji. Z całą pewnością nasza wyśmienita kuchnia okaże się przyjemna dla Twoich kubków smakowych i podniebienia. Zachęcamy do sprawdzenia naszego bogatego menu. Zapraszamy już teraz do skosztowania potraw, jakie czekają na Ciebie naszej restauracji.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny