Dlaczego warto spędzić Wielkanoc w Białce Tatrzańskiej?

AKTUALNOŚCI

Dlaczego warto spędzić Wielkanoc w Białce Tatrzańskiej?

Dlaczego warto spędzić Wielkanoc w Białce Tatrzańskiej?

Wiosna to pora roku, której z niecierpliwością wyczekuje każdy z nas. Budząca się przyroda, cieplejsze i dłuższe dni, śpiew ptaków, a także pojawiające się wszędzie kwiaty działają motywująco i zachęcają do większej aktywności. Nic dziwnego, że wiele osób nabiera ochoty na kontakt z naturą i długie spacery w otoczeniu zieleni. Chcąc zaspokoić te potrzeby warto w tym okresie zdecydować się na kilkudniowy, regenerujący pobyt w górach, w Hotelu Zawrat w Białce Tatrzańskiej, podczas którego skutecznie odetniemy się od problemów dnia codziennego, a idealną ku temu okazją będzie oczywiście Wielkanoc.

Wielkanoc 2022 w Białce Tatrzańskiej

Samodzielne przygotowanie rodzinnego śniadania lub obiadu w Niedzielę Wielkanocną we własnym domu, choć ma swój niezaprzeczalny urok, bywa też czasochłonne i męczące. W rezultacie zamiast wypoczywać ciężko pracujemy, co może spowodować frustrację. Wyjazd w góry i spędzenie tego czasu w Białce Tatrzańskiej wydaje się więc być doskonałą alternatywą, tym bardziej, że Hotel Zawrat przygotował bardzo atrakcyjny pakiet dla Gości. Co więcej pomysł spędzenia u nas weekendu wielkanocnego, to nie tylko możliwość skorzystania z dobrodziejstwa górskiej przyrody i okolicznych atrakcji, ale również pewność, że będziemy mogli cieszyć się śniadaniem oraz obiadem w Wielką Niedzielę degustowanymi w gronie najbliższej rodziny. O bogate menu, apetyczne dania i bufet kawowy pełen apetycznych ciast w pełni zadba bowiem nasza restauracja, która znajduje się w słynnym żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau Polska 2020.

Dlaczego warto spędzić Wielkanoc 2022 w górach?

Nieograniczona przestrzeń, wyjątkowy krajobraz oraz możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu to tylko jedne z wielu atutów gór. Do tego zestawu należy dodać również to, co w ramach pakietu świątecznego oferuje Hotel Zawrat w Białce Tatrzańskiej, czyli kilka noclegów ze śniadaniem, animacje dla dzieci, nielimitowany dostęp do basenu, jacuzzi, sauny oraz mini strefy fitness, a także uroczyste, niedzielne śniadanie i obiad. Warto więc wykorzystać tę wyjątkową okazję i w tym roku spędzić Wielkanoc w górach, z dala od domowej krzątaniny i codziennych zmartwień. Zapraszamy!

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny