Gdzie dobrze zjeść po dniu spędzonym na stoku?

AKTUALNOŚCI

Gdzie dobrze zjeść po dniu spędzonym na stoku?

Gdzie dobrze zjeść po dniu spędzonym na stoku?

Zima za pasem. Już tylko czekać na wolne dni w trakcie świąt, a także ferii. Jest to pora roku, kiedy wielu ludzi wyjeżdża w góry, aby popodziwiać ośnieżone szczyty, a także zjechać z przygotowanych stoków narciarskich. Po długim dniu spędzonym na zimnie, niekiedy z aktywnością sportową, może odezwać się jednak żołądek głodny najbardziej smakowitych potraw. Te z kolei oferujemy w naszym Hotelu Zawrat, gdzie czeka na naszych Gości bogata oferta restauracyjna.

Dbamy o pełne brzuchy naszych Gości

Zapraszamy do restauracji Hotelu Zawrat, w niezwykle uroczym miejscu Białki Tatrzańskiej. Nasz obiekt znajduje się w bliskiej odległości od stoku narciarskiego, a więc po zjeździe zapraszamy na pyszny obiad! Można być pewnym, że zaspokoimy nawet najbardziej ssący głód. Nie pozwolimy, aby jakikolwiek Gość wyszedł od nas z pustym brzuchem, w naszej restauracji bez problemu się najesz za wsze czasy.

Odkryj nasze smaczne menu

Dla Gości naszej restauracji, przygotowaliśmy menu oparte w głównej mierze na kuchni góralskiej. Znajdziesz u nas na przykład klasycznego oscypka grillowanego z dodatkiem żurawiny (to zaskakujące połączenie uszczęśliwiło podniebienie niejednego naszego Gościa) czy pieczonego pstrąga górskiego z lokalnej hodowli. Czekają na Państwa najbardziej wyszukane smaki – proponujemy dania zarówno obiadowe, jak i śniadaniowe oraz pyszne kolacje. A dla tych, którzy myślą o małym rozgrzaniu się późnym popołudniem - dostępny jest w naszej restauracji drink bar.

Zjedz dobrze po dniu pełnym wrażeń

Po zjazdach na nartach człowiek może być głodny, a nawet bardzo głodny. Dlatego dla osób, które odwiedzają Białkę Tatrzańską podczas ferii, zapraszamy do naszej restauracji. U nas zjesz dobrze po dniu pełnym wrażeń. W naszym menu przygotowaliśmy dania, w których zasmakują się z całą pewnością zarówno dorośli, jak i dzieci. Na maluchów czekają także specjalne dania, które posmakują nawet największemu niejadkowi. Dlatego zachęcamy do wizyty w restauracji Hotelu Zawrat.

← Wróć do Bloga

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny