Wyśmienita kuchnia regionalna

RESTAURACJA

ZE SMAKIEM I FINEZJĄ

RESTAURACJA

Restauracja Zawrat usytuowana jest w urokliwym miejscu Białki Tatrzańskiej, tuż przy samym stoku narciarskim. Nasza kuchnia to zarówno dania proste, jak i wyrafinowane potrawy przyrządzone z wyjątkową finezją.

W karcie menu oprócz tradycyjnych potraw takich jak oscypek grillowany z żurawiną czy pieczony pstrąg górski z lokalnej hodowli, znajdą Państwo bardziej wyszukane smaki.

 

Nasza restauracja znajduje się w słynnym żółtym przewodniku kulinarnym Gault&Millau Polska 2020.

 

ZOBACZ MENU

CIEPŁA ATMOSFERA

GÓRALSKI KLIMAT

Restauracja i drink bar są tak usytuowane, aby nasi Goście podczas pobytu w zimie mogli podziwiać narciarzy zjeżdżających ze stoku.

NA DOBRY POCZĄTEK DNIA

NASZA KUCHNIA

Gotowanie to coś więcej niż pasja. To podróż do krainy domowych przepisów, również tych z babcinej szuflady, aby zaczerpnąć z nich to co najlepsze.
To szacunek do tradycji i naturalnych składników. Każde danie to wyrafinowana kompozycja smaków, zapachów i kolorów.


Śniadania serwowane są w godzinach 8:00-10:00. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia i powinno zapewnić nam dawkę energii, aby w dobrym nastroju witać nowy dzień. Codziennie przygotowujemy wysokiej jakości produkty podawane w formie bufetu szwedzkiego.
Dodatkowo jeśli goście wyjeżdżają wcześnie rano, a chcieliby zabrać na drogę coś do jedzenia, to mogą zamówić lunch box z pożywnym prowiantem na wynos.

SZEROKA OFERTA ALKOHOLI

DRINK BAR

Wygodne kanapy ustawione w barze dodają smaku i sprzyjają atmosferze podczas delektowania się cocktailami i drinkami.


KARTA DRINKÓW

Bezpieczny hotel
Bon Turystyczny